Cam Balkon Perde Sistemleri

CAM BALKON PERDE SİSTEMLERİ

Mekanik Sistem Perde Sistemleri Cam Balkon Perde Çözümleri

Cam balkon sistemleri için özel geliştirilen 14 mm kalınlığında, maksimum 100 cm en ve 220 cm boy ölçülerine kadar hazırlanabilen en pratik plise perde modelleridir. Tüm cam balkon sistemlerine uyumludur ve geniş renk – desen seçeneklerine sahiptir.

Kolay Montaj

Bu tür perde sistemleri cam balkonların üretimi sırasında yapılabileceği gibi hali hazırda bitmiş olan cam balkonlara da uygulanabilmektedir. Temiz ve pratik bir montaj sunan plise perdeler her kanada ayrı ayrı monte edilir ve montaj bitiminde plise perdeler kanatla birlikte hareket ederek ergonomik bir kullanım sunar.

Standart Ölçüler ve Daha Fazlası

Standart genişlik ölçüsü maksimum 100 cm olarak belirlenen cam balkon sistemlerinde bu ölçüde rahatlıkla uygulama yapılır. Yükseklik ölçüsü maksimum 220 cm olarak belirlenmiş olmasına rağmen gece – gündüz perde sistemi tercih edilerek bu ölçü gerektiğinde daha da arttırılabilmekte.

Her Kanada Ayrı Bir Plise Perde

Katlanır camların her bir kanadına ayrı ayrı montaj yapılarak fonksiyonel bir kullanım sağlar. Her perde aynı renk olabileceği gibi isteğe göre ayrı renk – desenlerde de üretilebilir. Her kanadın üzerindeki plise perdenin istenildiği yerde konumlandırılabiliyor olması üstün güneş kontrolü ve tasarruf sağlar.

Estetik Bir Görünüm Katar

Perde sistemlerinin en yeni modası olan cam balkon sistemleri, plise grubunda olduğu için tüm renk, model ve desen uygulanabilir. Dışarıdan ve içeriden sunduğu görsellik bulunduğu yere modern bir hava katar. Plise perdelerin 14 mm kalınlıktaki tüm kumaşları sadece cam balkon perde sistemleri için üretilmiştir ve mükemmel uyum sağlayarak çalışır.

 cam balkon perdesicam balkon perdelericam balkon perde detayı

Enerji Tasarrufu Sağlar

Güneş ışığını yumuşak bir şekilde içeriye dağıtan özel üretim plise kumaşları mükemmel bir gölgelendirme sağlar ve eşyalarınızı güneşin direkt ışınlarından korur. Yaz aylarında bulunduğu mekânın iklimlendirilmesine güneşi keserek katkıda bulunur.

Özel Kumaş

%100 polyester kumaştan özel bir katlama tekniğiyle üretilen plise perdeler çok uzun ömürlüdür. Kire, neme ve güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklıdır. Alev almaz özelliği plise kumaşını çok kullanışlı kılar.

En Kolay Temizlenebilen Perde Türü

Plise perdelerin şüphesiz en büyük özelliklerinden birisi de çok kolay bir şekilde temizlenebiliyor olmasıdır. Özel bir teknikle üretilen kumaş kir tutmaz. Üzerinde biriken tozu yumuşak ve nemli bir sünger, nemli bir bez ya da fırça ile temizleyebilirsiniz.

 

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?