Açılı ve Eğimli Camlar

Hayatınızın Çözüm Perdesi

Plise perdeler, perde kullanımının problem olduğu yerlerde çözüm üretmek üzere tasarlanmıştır. Eğik tavanlardan açılı pencerelere, üçgen camlara, yamuk geometrik şekildeki pencerelere, beşgen ve altıgen pencerelerde mükemmel örtücülük ve onlarca desen – renk seçenekleriyle bulunduğu mimariye tam uyum sağlar.
Plise perdeleri kullanmak için hayatınızda ona yer açmanıza gerek yoktur.  Plise perde çözümleri kendi yerini tam olarak bulur.

açılı ikili işletim plise perdeüçgen plise perdeaçılı tek yön plise perdeaçılı plise perde

Kış Bahçelerinin En Profesyonel Üyesi

Kış bahçelerinin en belirgin özelliği cam duvarları ve cam çatı yapısıdır. Yanlara inen çift eğimli çatı modeli ya da merkezden yükselen ve etrafına doğru dairesel açıyla inen tavanlar büyük bir kubbe görünümüyle mekâna derinlik katar. Fakat rahatsız eden güneş ışınlarını azaltmak için eğik ve açılı bir tavana kusursuz uyum sağlayacak perde modeli her zaman problem olmuştur. Tam bu aşamada plise perdeler her açıya ve eğime uygulanabilme özelliği ile öne çıkar. Çift renk olarak da düşünülebilecek kış bahçesi plise perde modelleri bulunduğu ortamın havasını değiştirir ve fonksiyonellik katarak kış bahçenizden tam faydalanabileceğiniz işlevsel bir hale getirir.

Kullanım Kolaylığı

Gerek kış bahçelerinin açılı ve eğimli camlarında olsun gerekse yüksek yapıların erişilemeyecek kadar yüksekte bulunan açılı camlarında kullanmak üzere motorlu olarak kullanıma olanak tanır. Üstelik tek bir kumandadan çoklu destek sayesinde tüm perdeler aynı anda hareket edebilir ve aynı hizada durdurulması mümkündür. Çok yüksek olmayan yapılarda maliyeti en aza indirgemek için maşa ile kullanım şekli de mevcuttur. Açılı camlara kulp işletim sistemli yapılan perdeler ergonomik ve uzatmalı maşa ile kontrol edilebilir.

Sabit Açık Camlara Çözüm

Banyo, lavabo, dinlenme odası, soyunma odaları, kabinler gibi havasız ve nemli alanlarda sürekli açık durması gereken camların çözüm perdesi plise perdelerdir. Ayrıca plise perdeler neme ve kire dayanıklı yapısı sayesinde bu tür ortamlara tam uyum sağlar. Mahremiyet gerektiren açılı ve eğimli pencerelerde %100 ışığı engelleme özelliği sayesinde kesin çözüm sunar.

Perde Temizliğinde Devrim

Kaplamalı %100 polyester kir tutmayan ve özel teknik kumaşı sayesinde uzun süre temizlik gerektirmeden kullanıma olanak tanır. Temizlemek istenildiğinde, ilk montajından sonra geçmeli ayakları sayesinde kolayca pencereden ayrılarak yıkanarak dahi temizliği yapılabilir.

 

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?