Gece-Gündüz Perdesi

Harika Bir Dokunuş

Tüm yaşam alanlarınızda kullanmak üzere tasarlanmış, gece ve gündüz kullanıma uyum sağlayan plise perde türüdür. Tek mekanik sistem üzerinde karartma ve tül modelinden oluşan iki farklı plise perdenin kullanılmasıyla oluşur. Karartma kısmı ışığı tam keserek kusursuz bir mahremiyet sağlarken tül kısmı ışığı süzerek içeri alır, manzaranızı kapatmaz ve olağanüstü bir görsellik sağlar.

gece gündüz plise perdegece gündüz plise perde alternatif kullanımıgece gündüz plise perde kullanım detayı

%100 Karartma Sağlayın

Gece - Gündüz plise perdelerin karartma kısmı özel bir tekstil tekniğiyle üretilen kumaşlardan üretilir ve güneş ışığını %100 keserek tüm mekânlarda kullanım imkânı sunar. Bu özellik geceleri içeriden dışarıya oluşabilecek siluet düşme durumunun da önüne geçer. Tüm renklerde üretilebilen gece - gündüz plise kumaşlarını beraberinde kullanılan tül ile birleşim yaparak evinize veya tüm yaşam alanlarınıza hak ettiği değeri verir.

Gündüze Özel Pratik Çözüm

Gece – Gündüz plise perdenizin tül kumaşı gündüz kullanım için tasarlanmıştır. Güneş ışığını yumuşak bir şekilde kırarak içeriye dağılımı sağlar. Geçirgen özelliği sayesinde dışarıdaki manzarayı tam olarak kapatmaz. Onlarca pileli desen ve renkten oluşabilecek kombinasyonlarla içeriden ve dışarıdan görsel bir şölen sunar.

Şaşırtıcı Tasarım

Tek mekanizma üzerinde iki perde kullanma imkânı veren Gece - Gündüz plise perde sistemi, gündüz kısmı açık tutulduğunda ışıkla dans eden bir tasarıma sahip olur. Gece tarafı kullanılmak istendiğinde bulunduğu mekânın havasını tamamen değiştirerek bambaşka bir görünüm sergilemeye olanak tanır. Dilerseniz gece ve gündüz bölümlerini yarım açarak her iki kumaşın da görünmesini sağlayabilirsiniz. Size bu ayrıcalığı sunan plise perdeler her ortama uyum sağlar ve şaşırtıcı tasarımlar ortaya koyar. Diğer perde türlerine göre çok az yer kaplayarak (yalnızca 20 mm taşıyıcı ray kalınlığı) minimal tasarımlarınızla bütünlük sağlar.

Kullanım Kolaylığı

İki perde türünün tek mekanizmada birleştiği gece – gündüz plise perde türünün ip kordon kumandalı işletim sistemi bulunduğu gibi, cam balkon sistemlerinde kullanılmak üzere kulp kumandalı işletim sistemi de bulunmaktadır. Her iki mekanik sistemin kendine göre avantajları vardır ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilmek üzere geliştirilmiştir.

 

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?