Motorlu Plise Perde

Tüm perde sistemlerinde olduğu gibi plise perde sistemlerinde de işlevselliği ve fonksiyonelliği arttıran motor seçeneğini eklemek mümkündür. Uzaktan kumandalı perde sistemleri bir yandan bulunduğu mekâna modern bir hava katarken diğer bir yandan mahremiyetinizde çok önemli bir rol oynar. Tüm otomasyon ve akıllı ev - bina sistemleriyle uyumlu çalışan motorlu plise perdeler kış bahçeleri veya eğimli çatılar gibi ulaşması zor olan yerlerde en ideal tercih sebebidir.

manivelalı plise perdemotorlu plise perde

Fonksiyonel Perde Sistemleri

Motorlu plise perdeler sizi birbirine giren kordonlar, ipler ve zincirler gibi karmaşadan kurtarır. Yüksek konumlardaki ulaşması güç olan yerlere sadece bir tuşa basarak ulaşmanızı sağlar. İç mekânlarda son derece sessiz çalışan plise perde motorları tek bir kumandadan kontrol edilerek kendisine bağlı tüm perdeleri mükemmel biçimde hizalamaya olanak sağlar.

Tasarruf Sağlayın

Sadece 24 V'luk bir güç ile çalışan motorlu plise perdeler, üzerine takılabilen yağmur, güneş ve rüzgâr sensörleri ile kendisi ne zaman açılıp kapanması gerektiğini bilir. Böylece zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar. Üstelik doğrudan gelen güneş ışınlarını mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın üzerine gelmesini engelleyerek kalıcı hasarlara karşı koruma sağlar.

Otomasyon Sistemleri ile Akıllı Perdeler

Motorlu plise perdeler başlıca 2 farklı kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda ve buton ile kontrol. Uzaktan kumanda ile uzak mesafelerden dahi kontrol etmek mümkündür. Bu kumandalar özel güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. Frekansları diğer kumandalarda karışmayacak şekilde şifrelenmiştir. Bu sayede perdenizin kontrolü tamamen sizin elinizdedir.

Butonlu perdelerde buton duvara sabitlenir. Uzun yıllar bu şekilde sorunsuz kullanmak mümkündür. Butonla kontrol edilebilen pliseli perdeler akıllı ev otomasyonları ile de uyumlu çalışır. Böyle bir otomasyon sistemine sahipseniz perdelerinizi çok kolay bir şekilde entegre edebilir, bu muhteşem rahatlığa sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm Yaşam Alanlarına Teknoloji

Tüm perde modellerinde motorlu seçenekleri gelişen ve gelişmekte olan ülkelerde standart kullanım haline gelmektedir. Gerek evlerde, gerek ofislerde, tüm işyerlerinde, plazalarda ve yüksek camlı binalarda kullanımı uygundur. Perdenin yanına giderek plastik askıyı, ipi veya zinciri çekmenize gerek kalmaz. Böylece motorlu plise perdeler limitleri daha önceden nasıl ayarlandıysa o hizalara kadar çalışır ve kullanıcıdan kaynaklanabilecek hataların önüne geçer.

 

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?