Kış Bahçeleri

Bir Çözüm Perdesi

Plise perdeler kış bahçelerinde en büyük problem gibi gözüken gölgelendirme sorununa en yenilikçi çözümü sunar. Açılı camlarda rahatlıkla kullanılabilen plise perdeler kış bahçeleri için mükemmel uyum ve konfor sağlar. Motorlu seçenekleri, güneşi istediği miktarda kesebilme özelliği, güneşe ve ısıya dayanıklı kumaşlardan imal ediliyor olması ve kir tutmayan yapısı sayesinde kış bahçeleri için eşsiz bir üründür.

Kolay Montaj

Plise perdelerin kolay montaj özelliği kış bahçelerinde onu vazgeçilmez kılar. İlk montajından sonra sökülmek istendiğinde geçmeli ayakları sayesinde kolayca sökülerek temizliği yapılabilir.

Esnek Form

Bulunduğu camın formuna göre şekil alabilen plise perdeler, özellikle kış bahçeleri tavanlarında açılı formların oluşturduğu görsel bozukluğu ortadan kaldırır. Her forma girebilen plise perde sistemlerinin üçgen, yamuk, beşgen, altıgen ve farklı açılarda üretilebilmesi mümkündür.

Kullanım Kolaylığı

Kış bahçesi montaj yerine göre motorlu – kumandalı olarak düşünülebilen perde sistemi, sabit sistemde olduğu gibi maşa kontrolü ile de maliyetleri düşürerek her mekâna uyum sağlar.

kış bahçesi perdesi maça ile kullanımıkış bahçesi perdesi normal kullanımıkış bahçesi perdesi açılı gece gündüz kullanımıkış bahçesi açılı perdeler

Ergonomik

Kış bahçelerinde kullanımı açısında tavanlarda kullanılan bu perde; güneş ısısına karşı üstün koruma sağlaması, alev almaz ve kir tutmaz özelliği, motorlu ve motorsuz kullanım seçeneği ile kullanılabilmesinin yanı sıra eşsiz bir görüntü sağlar.

 

RENKLER VE DESENLER

kataloglarımızı

incelediniz mi?