Vizyon Misyon

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla 'lider grup' konumuna erişmektir. Üretimini yaptığımız plise ve mekanik sistemli motorlu perdelerin çeşitliliğini her geçen gün arttırarak değerli müşterilerimizin memnuniyet beklentilerini karşılamaktır. Buna bağlı olarak son teknolojinin takip edilmesi ve ekipman parkurunu her zaman en üst seviyede tutmaktır. Öncelikle bölgesel ve ulusal çaptaki bayi ağını genişleterek, öncelik Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere Türkiye dışında da bu pazarda yer almaktır.

 

MİSYONUMUZ

Tüketicinin yaşam alanlarına en yakışan perdeleri belirlemede yardımcı olmak, siparişten kuruluma kadar yapılan işi itinayla takip etmek görev bilincimizin en başında gelir.

Gerek bayilerimiz gerekse nihai müşterilerimiz ile iş ortaklığı yaparak büyüyerek gelişmektir. Topluma güven veren, ürettiği ürünlerin kalitesine güvenen, evlerinize güzellik katmak için zarafeti ilke edinen ve işimizin devamlılığı için yeni teknolojileri de yakından takip eden bir firmadır.